Про нас

Засновник компанії Джеймс Альфред Бюлінг - власник господарства, що вирощує зернові та технічні культури в Північній Дакоті (США). Маючи багаторічний фермерський досвід, з 2000-х років успішно займається бізнесом в Україні.

Працюємо по всій Україні

Справжні американські продукти і технології

Сервісна підтримка і обслуговування

200000
БІЛЬШ НІЖ
ГЕКТАРІВ ОБРОБЛЯЄТЬСЯ ТЕХНІКОЮ З НАШИМ ОБЛАДНАННЯМ
100
ПОНАД
УСПІШНО РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ ЩОРОКУ
1000
БІЛЬШЕ
НАЙМЕНУВАНЬ ПРОДУКЦІЇ НА ЗАВЖДИ СКЛАДІ

5 причин обрати Bueling у партнери:

▪ Мінімум очікування - широкий асортимент обладнання завжди на нашому складі.
▪ Вивчаємо стан техніки клієнта, та пропонуємо найкращі рішення для підвищення її продуктивності.
▪ Власний сертифікований сервісний центр із ремонту устаткування Trimble та іншого електронного обладнання.
▪ Наша діяльність - не лише продаж і монтаж обладнання, а й сервісний супровід, тому ми поруч кожного сезону.
▪ Bueling – це поєднання української завзятості, любові до землі та американського фермерського досвіду з 1961 року.

 

Ми раді, що маємо можливість знайомити наших фермерів з технологіями, які підтвердили свою ефективність на всіх континентах світу. І йдеться не лише про обладнання тих виробників, які представлені на сайті. Насправді, наші можливості значно більші, а коло професійних контактів з аграріями з Північної Америки, Австралії та Європи значно ширше. До того ж, надання обладнання для тестових випробувань, закладання спільних з господарствами дослідів та експериментів – це більша частина нашої роботи.

 

ПАРТНЕРАМ

Ніколи не знаєш, з ким доведеться ділити успіх. Фермерські господарства, торгуючі організації, виробники техніки та обладнання. Завжди готові до діалогу і впевнені, що зможемо знайти взаємовигідні форми співпраці.

КЛІЄНТАМ

Всі продукти і технології, які ми представляємо, перевірені, високоякісні і неодноразово випробуванні в різних господарствах України. Ми за довгострокові відносини, тому ефективність обраного вами рішення для нас дорожча за будь-яку вартість контракту.

ПРАЦІВНИКАМ ТА ПРЕТЕНДЕНТАМ

Робочих рук завжди не вистачає. Але нам більше до вподоби справедливість, чесність та людяність ніж професіоналізм та обізнаність. Гарантуємо, що простору для вашого саморозвитку в нас вистачить і роботи для отримання досвіду не зменшиться.

партнери